HARRAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ YAZ OKULU DUYURUSU
 Ön kayıt işlemleri 18.06.2018-19.06.2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
Ön kayıt işlemleri üniversitemiz öğrencileri için Öğrenci numarası ve şifreleri ile öğrenci bilgi sistemine giriş yaparak online şekilde ders seçimlerini yapabileceklerdir.
Üniversitemiz dışından gelecek olan öğrenciler ise  https://obs.harran.edu.tr/oibs/summer_app/  adresinden giriş yaparak ön kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra birimin öğrenci işlerine düşecek birimin öğrenci işleri onayladıktan sonra belirtilen e-mail adresinize oluşturulan öğrenci numarası ve şifreniz gönderilecektir. Oluşturulan öğrenci numarası ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine(https://obs.harran.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx) giriş yapılarak ön kayıt için ders seçimlerini yapabileceklerdir.
 Kesin kayıt işlemleri 21.06.2018-24.06.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yaz okuluna katılacak öğrenciler yaz okulu ücretlerini ders kayıtlarını kesinleştirdikten sonra vakıf bank bankamatiklerinden öğrenci numaralarıyla, Vakıfbank şubelerinden öğrenci numaralarını söyleyerek veya internet bankacılığı ile yatırabilirler. 
Dersler 25.06.2018 tarihi itibariyle başlayacaktır.
 
Yaz Okulu Takvimi ve Bazı Esaslar


Ek-1 Başka Üniversitelerde Yaz Okulunda Ders Almak İsteyen Öğrencilerimizin Linkteki Formu 2 Nüsha Halinde Doldurup İmzalatmaları Gerekmektedir

Yaz okulunda açılacak dersler

Yaz okulunda açılacak derslerin içerikleri

 

BOLOGNA

 

YENİ ÇIKANLAR